Ale...

o co chodzi?
 •       „Nie tworzę prac wybitnych, mam świadomość własnej niedoskonałości i popełnianych błędów, nie oczekuję więc pochwał i wysokich not.
  Wystawiam fotografie.
        Chcę podzielić się swoim spojrzeniem na Świat i cieszyć radością innych z ich oglądania. Życzę sobie stałego twórczego niezadowolenia z wykonanych zdjęć. Dlaczego? Bo tylko ono jest gwarancją robienia coraz lepszych.”
 • za Hardnut'em

Archiwum[spis treści]

ostatnie komentarzenajczęściej komentowane
 1. Didimos — Podoba się. Indie mnie pociągają i jednocześnie się ich boję. Takich Indii boję...
 2. Didimos — Pierwsze Twoje kolorowe, które do mnie gada.Pewnie przez ten szalony bokeh. Yes, I know...
 3. Sukesh — All the best
 4. Julia — Bardzo podobają mi się podobają zdjęcia zawarte na filmie, aż serce rusza. Pozdrawiam...
 5. Franek — Uwielbiam Pana zdjęcia, są po prostu świetne. Od wielu lat śledzę tego bloga i staram...
 6. Tomek — Miejsce niemal idealne. Zdjęcie super.
 7. Anettt — Świetne jest.
 8. Bartosz — Dziękuję :) Miło mi to czytać :)
 9. Piotr — I tego właśnie szukam w fotografii. Zachwytu nad drobiazgami. Cz/b takiego efektu by...
 10. Bartosz — Już niedługo na blogu :)

Zobacz wszystkie...

SŁOWA KLUCZOWE

Poniedziałek, 07 Maja 2012

Komórkowa majówka nad Wisłą.

galeria, krajobraz, czarno - białe, komórką, Nokia N8, nad Wisłą
     Łapiąc ostatnie ciepłe chwile majowego długiego weekendu, wybraliśmy się z Izoo powłoczyć się wzdłuż brzegów Wisły. Bez pierdyliarda kilogramów fotografii na plecach, bez napinki. Ot tak — miły majowy spacer. Mimo to, czasami zdarzyło mi się coś „pstryknąć”. Telefonem.
A oto i efekty.
Nokią nad Wisłą

Środa, 16 Maja 2012

Już niedługo...

polecane, promocja, komórką, Nokia N8
     Wszystko idzie dobrze (odpukałem w niemalowane:) i już niedługo będę mógł zamieścić tutaj zapowiedź wystawy. Na razie jednak tylko zdjęcie z przygotowań — wczorajszy wydruk próbek. Koszulka jest tylko by pokazać skalę :)
Przygotowania do wystawy...

Sobota, 19 Maja 2012

Zdjęcia już są!

polecane, promocja, komórką, Nokia N8
     Wystawa coraz bliżej... I dzisiaj po raz pierwszy widziałem zdjęcia w formacie wystawowym. Polecam to każdemu — zdjęcia trzeba zobaczyć w większym formacie. Monitor, czy nawet format pocztówkowy to jednak tylko wglądówka. Ja dzisiaj miałem taką okazję i po spędzeniu godziny na sympatycznej pogawędce z właścicielem firmy FotoWydruki.com wyszedłem z uśmiechem, tak szerokim, że gdyby nie uszy, to otaczałby głowę.
I moją radością chciałem się z Wami podzielić.
Przygotowania do wystawy... Zdjęcia już są.

Wtorek, 22 Maja 2012

Wystawa

polecane, promocja, publikacje
     Zdjęcia wiszą już w galerii, oficjalne maile również z niej zostały wysłane zatem mogę na blogu zaprosić wszystkich na wystawę moich zdjęć. Tematem przewodnim będą indyjscy zapaśnicy — Kushti.
Wystawa będzie prezentowana w Galerii obok ZPAF od godziny 19.00 najbliższej środy do 22 czerwca. Jeżeli więc macie jutro chwilę wolnego czasu w czasie wieczorynki to serdecznie zapraszam na wernisaż, w trakcie którego postaram się przybliżyć tę ginącą indyjską tradycję. Jednocześnie poopowiadam o kulisach powstania zdjęć oraz mojego pobytu w akharach.
Kushti w Galerii obok ZPAF
     A przy okazji chciałem się pochwalić faktem, że o mojej wystawie jest coraz „głośniej” w internecie. I tutaj chciałem podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Nie tylko osobom z redakcji portali widocznych na poniższych miniaturkach, ale także ludziom, którzy bezinteresownie zareklamowali na facebooku: Sandrze, Sylwkowi, Redakcji National Geographic Traveler i Innym, o których działaniach nie wiem.
PS

     Linki pod miniaturkami mogą przestać chwilowo działać, gdyż zawierają w tytule błąd w moim nazwisku. Nie „Solanek” — S O B A N E K !