Ale...

o co chodzi?
 •       „Nie tworzę prac wybitnych, mam świadomość własnej niedoskonałości i popełnianych błędów, nie oczekuję więc pochwał i wysokich not.
  Wystawiam fotografie.
        Chcę podzielić się swoim spojrzeniem na Świat i cieszyć radością innych z ich oglądania. Życzę sobie stałego twórczego niezadowolenia z wykonanych zdjęć. Dlaczego? Bo tylko ono jest gwarancją robienia coraz lepszych.”
 • za Hardnut'em

Archiwum[spis treści]

ostatnie komentarzenajczęściej komentowane
 1. Didimos — Podoba się. Indie mnie pociągają i jednocześnie się ich boję. Takich Indii boję...
 2. Didimos — Pierwsze Twoje kolorowe, które do mnie gada.Pewnie przez ten szalony bokeh. Yes, I know...
 3. Sukesh — All the best
 4. Julia — Bardzo podobają mi się podobają zdjęcia zawarte na filmie, aż serce rusza. Pozdrawiam...
 5. Franek — Uwielbiam Pana zdjęcia, są po prostu świetne. Od wielu lat śledzę tego bloga i staram...
 6. Tomek — Miejsce niemal idealne. Zdjęcie super.
 7. Anettt — Świetne jest.
 8. Bartosz — Dziękuję :) Miło mi to czytać :)
 9. Piotr — I tego właśnie szukam w fotografii. Zachwytu nad drobiazgami. Cz/b takiego efektu by...
 10. Bartosz — Już niedługo na blogu :)

Zobacz wszystkie...

SŁOWA KLUCZOWE

Wtorek, 22 Maja 2012

Wystawa

polecane, promocja, publikacje
     Zdjęcia wiszą już w galerii, oficjalne maile również z niej zostały wysłane zatem mogę na blogu zaprosić wszystkich na wystawę moich zdjęć. Tematem przewodnim będą indyjscy zapaśnicy — Kushti.
Wystawa będzie prezentowana w Galerii obok ZPAF od godziny 19.00 najbliższej środy do 22 czerwca. Jeżeli więc macie jutro chwilę wolnego czasu w czasie wieczorynki to serdecznie zapraszam na wernisaż, w trakcie którego postaram się przybliżyć tę ginącą indyjską tradycję. Jednocześnie poopowiadam o kulisach powstania zdjęć oraz mojego pobytu w akharach.
Kushti w Galerii obok ZPAF
polecane,promocja,publikacje
     A przy okazji chciałem się pochwalić faktem, że o mojej wystawie jest coraz „głośniej” w internecie. I tutaj chciałem podziękować wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Nie tylko osobom z redakcji portali widocznych na poniższych miniaturkach, ale także ludziom, którzy bezinteresownie zareklamowali na facebooku: Sandrze, Sylwkowi, Redakcji National Geographic Traveler i Innym, o których działaniach nie wiem.
PS

     Linki pod miniaturkami mogą przestać chwilowo działać, gdyż zawierają w tytule błąd w moim nazwisku. Nie „Solanek” — S O B A N E K !
25 Czerwca 2012 17:55
Pięknie, pogratulować! To bardzo dobra seria, na pewno duży format i odpowiednia ekspozycja zapewnią jej należytą oprawę. Życzę tłumów.

Powiązany wpis