Ale...

o co chodzi?
  •       „Nie tworzę prac wybitnych, mam świadomość własnej niedoskonałości i popełnianych błędów, nie oczekuję więc pochwał i wysokich not.
    Wystawiam fotografie.
          Chcę podzielić się swoim spojrzeniem na Świat i cieszyć radością innych z ich oglądania. Życzę sobie stałego twórczego niezadowolenia z wykonanych zdjęć. Dlaczego? Bo tylko ono jest gwarancją robienia coraz lepszych.”
  • za Hardnut'em
ostatnie komentarzenajczęściej komentowane
  1. apows — Masz racjje ja tez troche fotografuje , ale jak dotad nie wyszlo mi takie fane zdjecie...
  2. Mysh — Wszelkie "kryształowe" klisze najlepiej wychodzą traktowane D76 1:3 - dają tak nieprawdopodobną...
  3. Kuba — Zeiss Ikon Nettar, HP4 - głowa na rynku Kiev60, 80/2.8, AGFApan400 - smoczysko Bardzo...
  4. Mysh — zacznij może wywoływać sam.. ponoć to nie jest takie straszne, jedna trucizna więcej.....
  5. trb — :) Z oczami sprawa jest prosta - osoby fotografowane zazwyczaj siedzą w cieniu a zdjęcie...
  6. Anna — Sukienka sukienką, ale mnie przede wszystkim uderzają te wyraziste oczy. Piękne.
  7. Anna — Ładna kompilacja.
  8. Agnieszka — Nie ma drugiej takiej krainy jak Podlasie... Piękne zdjęcia. Pozdrawiam.
  9. Tytus — Ja co prawda nie w kwestii kalibracji jakichś tam monitorów, tylko zdjęcia - podoba...
  10. Mysh — Ale ten EasyPix2 jest w podobnej cenie co SpyPro. Mnie spyder wystarczy, większość...

Zobacz wszystkie...

Komentowany wpis:

Spacerowo

Sobota, 17 Kwietnia 2010

Imię *
E-mail *
Strona WWW
38.107.179.221
Wiadomosc *
Tekst z obrazka: *
loosi
www:
19 Kwietnia 2010 08:49
Bez komentarza.
Tata
www:
18 Kwietnia 2010 21:05
Ja wolałbym uwielbiać Izię.Ale do rzeczy.Patrzyłem jak wiesz z lekką ironią na rosnącą u Ciebie pasję do fotografii.Myślałem-przejdzie.Ma świetną pracę,prześliczną i przemiłą partnerkę ułoży się wszystko stereotypowo.Jednak pasja trwa i chyba jest coraz większa.Mało tego w końcu i ja zacząłem odkrywać u Ciebie inne widzenie świata.O technice nie mówię bo od dawna jest świetna.Ale Ty potrafisz zobaczyć niezwykłość w rzeczach i sytuacjach obok których wszyscy przechodzą obojętnie.To jóż jest talent.A "na kolana" rzuciły mnie trzy fotografie na tym blogu.Człowiek patrzący wśród modlących się w Pudżi,karawan i człowiek czytający gazetę z wiadomością o tragedii-majstersztyk jak napisał przepraszam nie pamiętam kto.Rób dalej to co robisz a my z Mamą z trwogą będziemy wyczekiwali Twoich powrotów z egzotycznych wypraw i pamiętaj że masz do kogo wracać.
loosi
www:
18 Kwietnia 2010 09:56
Wow,panna Iza :))